Ana sayfa HAKKIMIZDA M.Feridun ÖZGEL

M.FERİDUN ÖZGEL

 

''M.FERİDUN ÖZGEL''(D:1965 AKSARAY)

'''FİNANSMANCI-PROFESYÖNEL ÜST DÜZEY YÖNETİCİ'''

İlk ve ortaokul öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1978-1985 Saint Michel Fransız Lisesi, 1990-Marmara Üni. Fransız Dili ve Edebiyatı, 1990-1991 The School of Language;

Kariyerine 1992-Marmara Bankası'nda (Kambiyo) başladı . 1992-1996 yılları arasında Garanti Bankası Kurumsal Kredi ve Pazarlama (M.T-Portföy Yöneticisi), 1996-1997 yıllarında Koç Tüketici Finansman Şirketi (Finansman Müdürü – Finansman Böl.nü kurdu), 1997-2007 yıllarında da Vakıf Finansal Kiralama A.Ş. Halka Açık Şirket (Pazarlama, Krediler ve Finansmandan Sorumlu Genel Müdür Yard.) bünyelerinde görev aldı.

2007 yılında Bozatlı International'da (Turizm ve Yatırım Şirketi) Genel Koordinatör olarak başladığı görevine devam ediyor.

Uluslararası firmalardan fon temini, finansman sağlanmasına, kredi süreçleri, pazarlama ve şirket finansal yapılandırmasını, kurumsallaştırma, şirket yapılandırması, süreç ve iş akışları yeniden yapılandırma uzmanlık alanlarıdır. Mesleki başarılarından dolayı alınan çeşitli ödülleri bulunmaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü (Kongre Üyesi), Arnavutköy Rotary Kulübü (Kurucu Üye, Başkan), Sarı-Lacivert Derneği (Yön.Kur. Üyesi), St.Michel Mezunlar Derneklerine üyedir. Fransızca, İngilizce dillerine vakıftır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Platform

   

YATIRIM SERMAYESİ

Esas itibariyle, girişim sermayesi (risk sermayesi olarak da adlandırılabilmektedir), Yatırım Sermayesi içinde bir alternatif...

Devamını Oku...